Kiedy mieszka się blisko takiego miejsca jak Zakrzówek 🙂 oczywiste staje się ,że chciałam zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się co jest pod wodą., Zrobić najpierw nurkowanie próbne Bielsko –  Biała Zawsze chciałam i zrobiłam intro nurkowe Bielsko –  Biała czyli nurkowanie próbne Bielsko –  Biała

 

Zwykle kiedy robimy coś nowego towarzyszy nam lekki stres, obawa jak to będzie,? Czy sobie poradzę? Moja wyobraźnia pracuje w takich sytuacjach na najwyższych obrotach. Ciekawość jest motywatorem do tego by wszelkie obawy odłożyć na bok.

 

Ogromnym szczęściem było dla mnie poznanie fajnego Instruktora nurkowania Bielsko –  Biała Z centrum nurkowego w Bielsko –  Biała BeskidDivers, prawdziwego pasjonaty nurkowania Bielsko –  Biała. Umiał sprawić bym chciała zawalczyć o wspaniałą przygodę i zabawę w nurkowanie Bielsko –  Biała.

 

Teoria na wykładach podstawowego kursu nurkowego Bielsko –  Biała wyjaśniła mi wiele zagadnień z dziedziny fizyki,  fizjologii .Pozwoliła mi zrozumieć jak opanować stres, jak akceptować ryzyko. związane z nurkowaniem Bielsko –  Biała

 

Ciężar sprzętu na zajęciach basenowych w Bielsko –  Biała podczas podstawowego kursu nurkowego Bielsko –  Biała przestał mieć znaczenie kiedy ten pierwszy oddech pod wodą był taki swobodny. Wdech i wydech. Wdech i wydech to powtarzałam w myślach. Poczułam się swobodnie, odprężona. Rodzaj letargu jaki Ci w takim momencie towarzyszy sprawia, że świat rzeczywisty przestaje mieć znaczenie. Byłam tu i teraz 🙂 Ruchy jeszcze nie były skoordynowane podczas pierwszego nurkowania Bielsko –  Biała, miota Cię na lewo i prawo ale wiedziałam, że jest to do opanowania. Internet ,telewizja pozwalały mi zobaczyć co skrywa podwodny świat…Osobiste doświadczenie jest o niebo wspanialsze. Realizowanie marzeń z dzieciństwa to dopiero fajne uczucie robiąc podstawowy kurs nurkowy Bielsko –  Biała.

 

Obecnie mam wiele nurkowań Bielsko –  Biała z  na swoim koncie ,mnóstwo zdjęć i wspaniałych przyjaciół. Nurkowanie Bielsko –  Biała to sposób na życie! Polecam każdemu zrobienie podstawowego kursu nurkowego w Bielsko –  Biała.